Rolbodem Junior is geschikt voor een gewicht tot 60 kg. Voor welke matrassen de bedbodem geschikt is, evenals het aantal latten, kun je vinden bij het kopje ‘Kenmerken’.
Deze bedbodem blinkt uit in
- Altijd de laagste prijs
- Degelijke bedbodem voor een kinderbed
- In een handomdraai uitrollen en gebruiken
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bedbodem wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de bedbodem, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 536473 |
| Merk | Beter Bed Basic |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 200 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | Vlak |
| Gewichtsklasse | tot 60 kg |
| Geschikt voor de volgende matrassen | polyether, HR-schuim |
| Schuif-mechanisme | Nee |
| Vering gehele ligoppervlakte | Nee |
| Aantal latten | 18 latten |
Materiaal
| Materiaal latten | vuren |
Bediening
| Zelfbouw | Ja |
| Materiaal latten | vuren |
| Schuif-mechanisme | Nee |
| Vering gehele ligoppervlakte | Nee |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Alleen te gebruiken bij ledikanten met een rachel (lat) op de zijleggers. |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.