Meer over deze potenset
Deze metalen poten zijn geschikt voor alle soorten lattenbodems en schotelbodems. De potenset is verstelbaar in breedte én hoogte. Alle informatie over de afmetingen staan onder de kopjes ‘Kenmerken’ en ‘Afmetingen’.
Deze potenset blinkt uit in
- Geschikt voor bijna alle bedbodems
- Verstelbaar in breedte én hoogte
- Eenvoudig te installeren
Verzorging
Hou potenset F verhoogd eenvoudig schoon en stofvrij door deze regelmatig af te nemen met een (vochtige) doek.
Levering & garantie
Natuurlijk zit er ook garantie op je nieuwe potenset. Je vindt alle informatie over deze garantie en de levering bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 422930 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 36 cm |
Kenmerken
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor maten | 140/160/180 x 23/36 cm |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | Diversen |
| Bevestiging | aan houten bed |
Materiaal
| Materiaal | metaal |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.