Naast dit kinderslaapkameraccessoire zijn er nog heel veel meer handige toevoegingen voor je Flexworld Kinderkamer Puck, Jip of Kris. Dus kijk daar ook vooral eens tussen.
Dit kinderslaapkameraccessoire blinkt uit in
- Extra opbergruimte én een extra slaapplek
- Inclusief handige wielen aan de onderzijde
- Perfecte toevoeging voor de Flexworld kinderbedden
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 617602 |
| Merk | Flexworld |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 94,3 x 195,5 cm |
| Hoogte | 33 cm |
| Diepte | 190 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit |
| Materiaal | grenen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.