Dit slaapkameraccessoire blinkt uit in
- Stijlvolle toevoeging
- Past perfect bij je Kårlsson bed/boxspring
- In verschillende kleuren verkrijgbaar
Verzorging & Garantie
Je nieuwe slaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies kun je terug vinden op het label. De garantie kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1140922 |
| Merk | Karlsson |
Afmetingen
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 15 cm |
Kenmerken
| Kleur | green |
Onderhoud
| Wasbaar | Nee |
| Kussen navulbaar | Nee |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.