Deze boxspring wordt compleet geleverd inclusief pocketvering boxen, exclusief matrassen.
Persoonlijk slaapcomfort
Deze box wordt geleverd exclusief matras(sen). Hierdoor kun je zelf een matras uitkiezen die perfect past bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies of kijk bij het kopje ‘Perfecte slaapcombinaties’.
Deze boxspring blinkt uit in
- Eindeloos actueel dankzij minimalistisch design
- Stof met melange-effect verkrijgbaar in diverse kleuren geïnspireerd op de aarde
- Inclusief speels hoofdbord Kurbat
Kårlsson
Met Kårlsson kies je voor meer dan een boxspring alleen. Met Kårlsson kies je voor vooruitgang. Van je nacht, je dag en daardoor jezelf. Dankzij de juiste balans tussen jouw dagelijks bestaan en alles wat je daarvoor nodig hebt. Of dat nou rust, een duurzame omgeving of extra comfort is. Met Kårlsson is het tijd voor jouw moment, op jouw manier. Dat zie je terug in een collectie die zich blijft innoveren. Met luxe producten als bedden, boxsprings, matrassen en beddengoed die het verschil maken.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe boxspring wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de boxspring, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Tip: behandel je nieuwe boxspring met Protexx Textile Protector zodat deze als geen ander beschermd is tegen vlekken en in topconditie blijft. Ook je gestoffeerde hocker of nachtkastje kun je mee behandelen.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1187973 |
| Merk | Karlsson |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Gewichtsklasse | tot 150 kg |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 38 cm |
| Instaphoogte | Normale instap |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 150 x 216 cm |
| Hoogte hoofdbord | 112 cm |
| Breedte hoofdbord | 150 cm |
| Diepte Hoofdbord | 16 cm |
| Poothoogte | 10 cm |
Specificaties boxspring
| Kleur | anthracite |
| Stofgroep | Etna |
| Uitvoering | Vlak zonder matras |
| Materiaal | recyclebaar polyester |
| Opbouw matraskern | pocketveer |
| Afdeklaag dikte | 1.5 |
| Aantal slagen per veer | 5,5 |
| Aantal veren per m2 (circa) | 266 |
Matras(sen)
| Comfortzones | 7 |
Poten
| Modelnaam poten | Square |
| Kleur poten | zwart |
Goed om te weten
| Garantie | 4 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.