Babyledikant Amori blinkt uit in:
- Verstelbare lattenbodem: de lattenbodem kan op drie hoogtes worden ingesteld, wat zorgt voor flexibiliteit naarmate je kindje groeit
- Duurzame materialen: gemaakt van massief grenen en mdf, wat zorgt voor een stevige en veilige slaapomgeving
- Charmant design: het bed is afgewerkt met hartjesdetails voor een warme sfeer
Verzorging & Garantie
Je wil het babyledikant natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terugvinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1224667 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 60 cm |
| Instaphoogte in cm | 20 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 67 x 129 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 89 cm |
| Hoogte | 88,2 cm |
Kenmerken
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | massief grenen/MDF |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.