Dit bureau blinkt uit in
- Industriƫle en speelse uitstraling
- Kwalitatief bureau met 3 grote laden
- Te combineren met andere Daan meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bureau wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bureau, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1046604 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 130 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Diepte | 60 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 3 laden |
| Kleur | bruin/zwart |
Materiaal
| Materiaal | grenen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.