Hoe ligt de topper?
Zodra je op deze topper ligt, ervaar je een zacht en soepel liggevoel. Pijnlijke drukpunten? Die zijn verleden tijd doordat het B-Cool GelFoam zich perfect aan de contouren van je lichaam aanpast. Zo zorgt het voor uitstekende ondersteuning bij je heupen en schouders. Het gel houdt geen warmte vast en ademt goed zodat je continu geniet van perfecte ventilatie.
Meer over de matrashoes
De matrashoes (tijk) is gemaakt van 100% polyester. Maar niet zomaar polyester. De tijk is grotendeels gemaakt van gerecycled polyester. Dit is niet alleen goed voor jou, maar ook voor het milieu.
Deze topper is een uitblinker in
• Zacht en soepel liggevoel
• Zeer goed aanpassingsvermogen
• Voorkomt pijnpunten door minder tegendruk bij heupen en schouders
• Perfecte ventilatie en lichtverkoelende werking
• Wasbare matrashoes voor fris en hygiënisch slaapklimaat
• Gaat langer mee: aan beide zijden beslaapbaar
Verzorging & Garantie
Je nieuwe topper wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de topper, vind je terug bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1227208 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 8,5 cm |
Kenmerken
| Type matraskern | Gel |
| Voorzien van split | enkele split |
| Lengte split | 80 |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Hardheid | medium |
| Anti huisstofmijt | Nee |
Materiaal
| Opbouw matraskern | Gel SG45 |
| Materiaal tijk | 75% gerecycled polyester, 25% polyester |
Onderhoud
| Onderhoud | Regelmatig draaien; molton topper gebruiken |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
Goed om te weten
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.