Meer over deze kussenslopen
Deze set van twee kussenslopen is gemaakt van 100% perkal katoen, een hoogwaardig, fijngeweven materiaal dat bekend staat om zijn luxe uitstraling en frisse gevoel. De ademende en temperatuurregulerende eigenschappen maken deze slopen ideaal voor warme slapers.
Het perkal katoen voelt niet alleen zijdezacht en glad aan, maar is ook stevig en duurzaam. Zelfs na vele wasbeurten blijft het kussensloop strak en fris. Met de standaardmaat van 60 x 70 cm zijn ze perfect voor jouw hoofdkussen.
Wasbaar op 40 graden en voorzien van de Oeko-Tex én Better Cotton keurmerken: een verantwoorde keuze met een vleugje luxe.
Deze kussenslopen blinken uit in:
- Koel & ademend: perfect voor warme nachten
- Fris & luxe: hotelkwaliteit in je eigen slaapkamer
- Knisperend & glad: een rustgevend gevoel zodra je je hoofd neerlegt
- Sterk & duurzaam: blijft lang mooi, was na was
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kussenslopen wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het hoeslaken, kun je terugvinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1225882 |
| Merk | B Bright |
| Kleur | wit |
Afmetingen
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 60 cm |
Materiaal
| Materiaal | katoen perkal |
| Weeftechniek | platbinding |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
| Strijkinstructies | strijken op lage temperatuur zonder stoom |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.