Deze nachtkast blinkt uit in
• Extra opbergruimte
• Tijdloos design
• Past perfect bij het bed Elba
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1242023 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 49 cm |
| Diepte | 42 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 2 laden |
| Kleur | rustiek eiken |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
Poten
| Kleur poten | metaal |
| Materiaal poten | metaal |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.