Deze nachtkast blinkt uit in
- Industriƫle uitstraling
- Extra opbergruimte
- Te combineren met Bed Oakham
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1196606 |
| Merk | Beter Bed Basic |
Afmetingen
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Diepte | 36 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 1 lade/nis |
| Kleur | oak wotan/black |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat fineer |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtige doek |
| Garantie | 5 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.