Meer over dit bureau
Het ruime werkblad biedt voldoende plaats voor schoolwerk, huiswerk of creatieve projecten. Daarnaast is het bureau voorzien van drie lades, zodat schoolmateriaal en persoonlijke spullen netjes en overzichtelijk opgeborgen kunnen worden. Dankzij het gebruik van duurzame materialen is dit bureau bestand tegen intensief gebruik en gaat het jarenlang mee.
Dit bureau blinkt uit in:
- Warme houtlook met zwarte metalen handgrepen
- Ruim werkoppervlak voor werken en creëren
- Voorzien van 3 lades voor extra opbergruimte
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bureau wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bureau, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243027 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 65 cm |
| Hoogte | 74.2 cm |
| Diepte | 65 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 2 laden |
| Kleur | eik |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.