Deze draaideurkast blinkt uit in
- Industriƫle en speelse uitstraling
- Kwalitatieve garderobekast
- Te combineren met andere Daan meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe garderobekast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de garderobekast, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1046593 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Breedte kastdelen | 100 |
Kenmerken
| Kleur | bruin/zwart |
| Kastverdeling per kastdeel | 1 legplank en 1 roede |
Materiaal
| Materiaal | grenen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.