Hoe ligt de topper?
Zodra je op deze topper ligt, ervaar je een zacht liggevoel. Het hypersoft schuim past zich goed aan je lichaam aan, waardoor jij geniet van opvallend zacht en drukverlagend comfort. Dankzij een optimale luchtstroom door het hele matras heen, ervaar jij uitstekende ventilatie en een koeler slaapklimaat. Het hypersoft schuim wordt geproduceerd met natuurlijke materialen en milieuvriendelijke producten. Een duurzamere keuze dus. Daarnaast gaat het materiaal lang mee, doordat het zijn natuurlijke vorm goed vast houdt.
Meer over de matrashoes
De matrashoes (tijk) is gemaakt van 100% polyester. Maar niet zomaar polyester. De tijk is grotendeels gemaakt van gerecycled polyester. Dit is niet alleen goed voor jou, maar ook voor het milieu.
Deze topper is een uitblinker in
• Superzacht en drukverlagend comfort: hypersoft past zich goed aan je lichaam aan
• Uitstekende ventilatie en koeler slaapklimaat
• Gaat lang mee: hypersoft is vormvast
• Duurzamere keuze: geproduceerd met natuurlijke materialen en milieuvriendelijke productiemethoden
• Wasbare matrashoes voor fris en hygiënisch slaapklimaat
• Gaat langer mee: aan beide zijden beslaapbaar
Verzorging & Garantie
Je nieuwe topper wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de topper, vind je terug bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1227121 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 3.5 cm |
Kenmerken
| Type matraskern | Koudschuim |
| Gewichtsklasse | tot 100 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Ventilatie kern | goed ventilerend |
| Hardheid | soepel |
| Handvatten | Nee |
| Anti huisstofmijt | Nee |
Materiaal
| Materiaal tijk | Polyester |
Onderhoud
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
Goed om te weten
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.