De commode met opzetstuk is een prachtige aanvulling op de babykamer en biedt met drie ruime lades voldoende opbergruimte. Het opzetstuk zorgt voor een veilige en comfortabele plek om je baby te verschonen. Laat je verleiden door de charme van deze babykamer met hartjesdetails; een liefdevol welkom voor je kleintje.
Babyledikant Amori met commode en opzetstuk blinkt uit in:
- Tijdloos en romantisch design
- Verstelbare lattenbodem: aanpasbaar op drie hoogtes voor optimaal comfort en veiligheid
- Praktische commode met opzetstuk
Verzorging & Garantie
Je nieuwe babyledikant, commode en opzetstuk wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de meubels, kun je terugvinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1224542 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 60 cm |
| Instaphoogte in cm | 20 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 67 x 129 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 105 cm |
Kenmerken
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | massief grenen/MDF |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Overige | Inclusief commode en opzet |














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.