Bed Bienne Tradi uitrijdbaar wordt geleverd exclusief bedbodems en matrassen.
Dit bed blinkt uit in
- Extra hoge instaphoogte
- Gratis thuis gemonteerd
- Te combineren met andere Bienne meubelen
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodems en matrassen. Hierdoor kun je zelf een bedbodem en matras uitkiezen die perfect past bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1030582 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 160 cm |
| Instaphoogte in cm | 48 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 177 x 209 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 91 cm |
Kenmerken
| Stijl | modern |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Kleur | truffel eiken |
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
Poten
| Materiaal poten | hout op wielen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.