Meer over dit hoofdkussen
De Cloudpillo Plus heeft een slimme ergonomische vorm met een schouderuitsparing. Hierdoor heeft je schouder altijd voldoende ruimte en blijft je nek goed ondersteund. Dit helpt je lichaam te ontspannen en draagt bij aan een comfortabele slaaphouding, speciaal voor zijslapers.
Het kussen is bovendien volledig aanpasbaar dankzij de vulling van versnipperd memory foam. Door eenvoudig memory foam snippers toe te voegen of te verwijderen bepaal je zelf de hoogte en stevigheid van het kussen. Zo creëer je moeiteloos een kussen dat perfect aansluit bij jouw persoonlijke slaapvoorkeur.
Meer over de hoes
Het kussen is voorzien van een verkoelende buitenhoes die zorgt voor een fris en luchtig gevoel tijdens het slapen. Welke kant je ook gebruikt, het kussen helpt je de hele nacht door comfortabel en koel te blijven liggen.
Dit hoofdkussen blinkt uit in
- Ergonomische vorm met schouderuitsparing, ideaal voor zijslapers
- Volledig aanpasbaar dankzij memory foam snippers
- Past zich aan aan hoofd-, nek- en slaaphouding
- Verkoelende buitenhoes voor een fris slaapklimaat
- Zacht, ondersteunend en comfortabel liggevoel
Verzorging & Garantie
Je nieuwe hoofdkussen wil je natuurlijk zo lang mogelijk fris en comfortabel houden. Alle onderhoudsinstructies en garantievoorwaarden vind je terug bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1242661 |
| Merk | Cloudpillo |
Afmetingen
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 45 cm |
| Hoogte | 22 cm |
Kenmerken
| Vulgewicht | 1050 |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Slaaphouding | zij |
| Neksteun | Ja |
| Weeftechniek | rondgebreid |
| Hardheid | aanpasbaar |
Materiaal
| Type kussen | Traagschuim |
| Materiaal vulling | 85% traagschuim, 10% microfiber, 5% polyurethaan |
| Materiaal tijk | 51% Polyethyleen, 31% polyester, 18% recycled polyester |
Onderhoud
| Onderhoud | dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Kussen navulbaar | Ja |
| Nekgedeelte navulbaar | Nee |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 40°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Proefslapen | 100 dagen |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.