Hoe ligt het matras?
Dit matras ligt heerlijk zacht en biedt subliem ligcomfort. Maar niet zonder perfecte, dynamische ondersteuning. Bij dit Iconic Legend matras is de Contour Support laag ook nog eens voorzien van een gezoneerde mini-pocketveer. Dit betekent nog betere ondersteuning aan de zones van je lichaam die meer uitsteken. Daarnaast kun je rekenen op meer bewegingsvrijheid, aangepast aan iedere lichaamsbouw. Zo geniet je zo optimaal mogelijk van precies die ondersteuning die bij je lichaam past.
In de ventilererende opencellige Air Release koudschuimlaag zijn de nieuwste slaaptechnologieën verwerkt. Warme lucht wordt via de zijkanten snel afgevoerd. Dit verlengt de levensduur en zorgt voor een fris en hygiënisch slaapklimaat. De natuurlijke Talalay toplaag voelt aangenaam zacht, is temperatuurregulerend en hypoallergeen. En wakker worden met slapende ledematen, dát is verleden tijd. Het matras zorgt voor ruimte bij je schouders waardoor er geen drukpunten ontstaan.Dankzij optimale ventilatie voorkom jij transpiratie, verminder je huisstofmijt en bevorder je een gezonde nachtrust. De Talalay latex ademt goed en houdt je koel in de zomer en behaaglijk warm tijdens de wintermaanden.
Iconic Legend is verkrijgbaar met een stevigere laag (zoals deze Legend 8) of soepelere laag (Legend 7) van Talalay latex. Bekijk ook eens de Iconic Star en Hero matrassen van M line.
Meer over de matrashoes
De hoes van de Iconic-matrassen is uitgerust met de gepatenteerde HeiQ Cool- en HeiQ Allergen Tech™-technologieën. HeiQ Allergen Tech™ is een 100% natuurlijke behandeling die allergenen van huisstofmijt en huisdieren vermindert door actieve probiotica. HeiQ Cool past zich slim aan je lichaam aan en zorgt voor directe én langdurige temperatuurregulatie. Bij aanraking voelt de stof direct verkoelend aan. Heb je het toch warm? Dan absorbeert de stof vocht en voert warmte af, zodat je de hele nacht fris en comfortabel blijft slapen.
Dit matras is een uitblinker in:
- Vernieuwd volgens de laatste slaaptechnologieën
- Contour support
- Maximale bewegingsvrijheid voor iedere lichaamsbouw
- Optimale, dynamische ondersteuning
- Zacht en aangenaam ligcomfort
- Optimale ventilatie
- Temperatuurregulerende en anti-allergene matrashoes
Verzorging & Garantie
Je nieuwe matras wil je natuurlijk zo lang mogelijk goed én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies evenals de garantievoorwaarden vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1225783 |
| Merk | M line |
Afmeting & gewicht
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Dikte | 26 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
Comfort
| Comfortzones | 7 zones |
| Hardheid | stevig |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | extra hoog |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
Kern matras
| Type matraskern | Latex |
| Type comfortlaag | talalay latex |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
Tijk (matrashoes)
| Materiaal tijk | 69% polyester, 1% elastaan, 30% lyocell |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Ja |
Advies bedbodem
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
Goed om te weten
| Garantie | 5 jaar garantie volgens M line voorwaarden op de matraskern (bij registratie uit te breiden tot 10 jaar) en 1 jaar garantie op de matrastijk |
| Omruilgarantie | 100 dagen |
| Onderhoud | 1x per maand keren van hoofd- naar voeteneind;bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.