Bed Cabane wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Dit kinderbed blinkt uit in
- Eenvoudig te personaliseren
- Spoort de kinderlijke fantasieën aan
- Erg stevig bed gemaakt van grenenhout
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243019 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 29 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 98 x 208 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 169 cm |
| Hoogte | 168.5 cm |
Kenmerken
| Thema bed | huis |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | eik |
| Materiaal | eiken |
| Materiaal poten | eiken |
| Type bed | Kajuitbed |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Afnemen met een vochtig doekje |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.