De stoere (eiken)houten uitstraling van dit meubel is ook terug te vinden bij de rest van de Pep Kinderkamer serie. Dus kijk ook eens naar de andere Pep meubelen.
Deze garderobekast blinkt uit in
- Kwalitatieve en stevige garderobekast
- Stoere en industriële uitstraling
- Te combineren met andere Pep meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe garderobekast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de garderobekast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 423134 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 83 cm |
| Hoogte | 199 cm |
| Diepte | 58 cm |
| Breedte kastdelen | 82,5 |
Kenmerken
| Kleur | eiken/wit |
| Kastverdeling per kastdeel | 2 legplanken en 1 roede |
| Aantal lades | 3 |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.