Halfhoogslaper HuisBed wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Dit kinderbed blinkt uit in
- Speels en fantasierijk kinderbed
- Erg stevig bed van grenenhout en MDF
- Ideaal om speelgoed onder op te bergen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1185348 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 36 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 119,9 x 213 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 201,8 cm |
| Hoogte | 201,8 cm |
Kenmerken
| Thema bed | huis |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | massief grenen |
| Materiaal poten | massief grenen |
| Type bed | Halfhoogslaper |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Inclusief ladder |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.