De rustige maar toch speelse look is ook terug te vinden in de rest van de Vipack Kiddy Kinderkamer serie. Dus kijk ook gerust eens naar de andere Kiddy meubelen.
Dit kinderslaapkameraccessoire blinkt uit in
- In een handomdraai een extra slaapplaats
- Past perfect onder diverse Kiddy bedden
- Te combineren met andere Kiddy meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 672090 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 93,6 x 196 cm |
| Hoogte | 20,8 cm |
| Diepte | 190 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit |
| Materiaal | MDF/grenen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.