Bed Young wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen).
Dit bed blinkt uit in
- Erg stevig bed voor een scherpe prijs
- Een nette en natuurlijke uitstraling
- Te combineren met andere Young meubelen
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen). Hierdoor kun je zelf een bedbodem en matras uitkiezen die perfect passen bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 422768 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Instaphoogte in cm | 42,5 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 151 x 205 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 91 cm |
| Hoogte | 91 cm |
Kenmerken
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Kleur | donkergrijs |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Materiaal poten | hout (board) |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Kijk ook eens naar de bijpassende nachtkasten |















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.