Dit babybed blinkt uit in:
- Tijdloos design met een natuurlijke touch
- Stevige spijlen voor maximale veiligheid
- Verstelbare bodem voor extra gebruiksgemak
Verzorging & Garantie
Wil je het bed zo lang mogelijk mooi en schoon houden? Bekijk dan de schoonmaakinstructies en garantievoorwaarden onder ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1224551 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 60 cm |
| Instaphoogte in cm | 25 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 69 x 130 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 87 cm |
| Hoogte | 86,7 cm |
Kenmerken
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | massief grenen/MDF |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.