Dit donzen dekbed dat bestaat uit een warmer voor- en najaarsdeel, zorgt voor de juiste warmteregulatie en -isolatie. Met dit dekbed kies je voor een natuurlijk én duurzaam product, waardoor je niet alleen voor jezelf, maar ook voor het milieu kiest.
Meer over dit dekbed
Het dekbed is gevuld met 60% gerecycled eendendons en 40% eendenveren. Hoe hoger het donspercentage, hoe lichter, zachter, warmer, veerkrachtiger en comfortabeler het dekbed. De duurzame vulling werkt vochtregulerend.
Met dit voor-najaarsdeel geniet je van het slaapklimaat label ‘Warm’ dat perfect is voor de koudere nachten. Koppel dit dekbed eenvoudig (met manchetknopen) aan het B Bright Zomer Dekbed met slaapklimaat label ‘Extra koel’ en geniet van een heerlijk warm winterdekbed met slaapklimaat label Extra warm.
De tijk (dekbedhoes) is gemaakt van 100% katoen perkal.
Dit dekbed blinkt uit in:
- Duurzame, natuurlijke gerecyclede vulling
- Speciaal geschikt voor het voor- en najaar
- Goede warmte- en vochtregulatie
- Perfecte warmte-isolatie
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het dekbed, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1227153 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 cm of kleiner cm |
Kenmerken
| Seizoen | voor-/najaar |
| Warmteklasse | klasse 2 (warm) |
| Vulgewicht | 646 |
| Weeftechniek | platbinding |
| Stikselwijze tijk | cassette |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Koppelbaar | Ja, d.m.v. manchetknopen |
Materiaal
| Type dekbed | Dons |
| Type dons | Eendendons |
| Materiaal vulling | 60% gerecycled dons, 40% gerecyclede veren |
| Materiaal tijk | katoen |
Onderhoud
| Onderhoud | Dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Wasinstructies | chemisch reinigen |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Overige | Gekoppeld aan een B Bright zomerdeel maakt dit een winter dekbed. Met deze twee dekbedden ben je voor alle 4 de seizoenen voorzien. |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidsdefinitie | Gerecycled materiaal |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.