Meer over het nachtkastje
De lades kun je soepel en geruisloos openen, ideaal voor het opbergen van persoonlijke spullen zoals boeken, brillen of telefoons.
Deze nachtkast blinkt uit in:
- Strak en modern ontwerp
- Ruime en soepel lopende lades
- Perfect te combineren met bed Basalt
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1232383 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 48 cm |
| Diepte | 43 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 1 lade |
| Kleur | grafiet |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.