Bed Lagoon wordt geleverd exclusief bedbodem en matras.
Dit bed blinkt uit in
- Altijd een unieke slaapkamer
- Een fijne hogere instaphoogte
- Volledig personaliseerbare kinderkamer
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 470715 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 56 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 095 x 206 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 58 cm |
| Hoogte | 58 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Kleur | licht eiken |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | In dit ledikant kan geen rolbodem worden geplaatst. Kijk ook eens naar de bijpassende kast, bureau, container, bedkast, deuren en laden |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.