Kussensloop Ombracio is geschikt voor een TEMPUR® kussen Ombracio en verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Productinformatie
| Artikelnummer | 683780 |
| Merk | Tempur |
| Kleur | creme |
Afmetingen
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 50 cm |
Materiaal
| Materiaal | katoen |
| Weeftechniek | platbinding |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens TEMPUR® voorwaarden |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.