Meer over het bed en de slaaplade
Het bed en de slaaplade zijn vervaardigd uit duurzame materialen die tegen een stootje kunnen en daardoor jarenlang meegaat. Het bed biedt een stevige en comfortabele basis voor een goede nachtrust en is geschikt voor zowel kinderen als jongeren.
De lattenbodem en het matras zijn niet inbegrepen, maar kunnen eenvoudig mee worden besteld.
De bijpassende slaaplade is een praktische toevoeging en kan worden gebruikt als extra slaapplek voor een logé of als handige opbergruimte voor beddengoed, speelgoed of kleding. Dankzij het tijdloze design sluit de slaaplade naadloos aan bij het bed en andere meubels uit de SAM-collectie.
Dit bed inclusief slaaplade blinkt uit in:
- Eenpersoonsbed met warme houtlook en minimalistisch design
- Slaaplade te gebruiken als extra slaapplek of opbergruimte
- Perfect te combineren met andere meubels uit de SAM-collectie
- Gemaakt van duurzame materialen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed en slaaplade wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de meubels, kun je terugvinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243109 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 20 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 87 x 206,4 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 87 cm |
| Maximale hoogte matras | 10 |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | eik |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.