Het nette en moderne design van dit meubel is ook terug te vinden in de rest van de Woody Slaapkamer serie. Dus kijk ook eens naar de rest van de Woody meubelen.
Deze boekenkast blinkt uit in
- Net en modern design
- Extra opbergruimte voor al je boeken en meer
- Te combineren met andere Woody meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe boekenkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de boekenkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 423115 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 52 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Diepte | 28 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | open |
| Kleur | donkergrijs |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.