De commode is gemaakt van stevig spaanplaat melamime en ook verkrijgbaar als Commode Onyx met 2 deuren.
Deze commode blinkt uit in
⢠Chique uitstraling
⢠Extra opbergruimte in je slaapkamer
⢠Perfect te combineren met de andere Onyx slaapkamermeubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe commode wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de commode, vind je bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1232572 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Diepte | 43 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 5 laden |
| Kleur | kiezelgrijs |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.