Deze nachtkast blinkt uit in
- Chique en tijdloze nachtkast
- Extra opbergruimte door de laden
- Te combineren met de Suite meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 471231 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 64 cm |
| Diepte | 43 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 3 laden |
| Kleur | havanna |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.