Dit kindermatras Soft blinkt uit in:
- Ademend materiaal: bevordert ventilatie en zorgt voor een fris slaapklimaat
- Wasbare hoes: eenvoudig schoon te houden voor optimale hygiƫne
- Geschikt voor diverse bedbodems: zoals lattenbodems, voor veelzijdig gebruik
Verzorging & Garantie
Je nieuwe matras wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het matras, kun je terugvinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1224708 |
| Merk | Vipack |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
Afmeting & gewicht
| Hoogte | 10 cm |
| Gewichtsklasse | tot 75 kg |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
Comfort
| Hardheid | zacht |
Kern matras
| Type matraskern | Schuim |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
Tijk (matrashoes)
| Handvatten | Nee |
| Tijk afritsbaar | Ja |
Advies bedbodem
| Geschikt voor de volgende bedbodems | lattenbodem |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Nee |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.