Alle kindermeubels uit de Vipack Pino Kinderkamer serie worden gekenmerkt door hun minimalisme. Dus kijk gerust ook eens naar de andere Pino meubels.
Hoogslaper hoog Pino wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Dit kinderbed blinkt uit in
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1189138 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 137,9 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 105,5 x 208,3 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 174,4 cm |
| Hoogte | 174,4 cm |
Kenmerken
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | grenen |
| Type bed | Hoogslaper |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtige doek |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.