Meer over het kinderbed en nachtkastje
Het kinderbed is vervaardigd uit duurzame materialen die tegen een stootje kunnen en garant staan voor jarenlang gebruik. De lattenbodem is niet inbegrepen. Het bijpassende nachtkastje beschikt over twee ruime lades, ideaal voor het opbergen van persoonlijke spullen die je graag binnen handbereik houdt.
Dit kinderbed en nachtkastje blinken uit in:
- Set met bed en bijpassend nachtkastje
- Warme houtlook met minimalistisch design
- Nachtkastje met 2 ruime lades
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243098 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 20 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 87 x 206,4 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 87 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | eik |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.