Deze garderobekast blinkt uit in
- Industriële uitstraling
- Heel veel opbergruimte
- Te combineren met andere Birmingham meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe garderobekast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de garderobekast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1075976 |
| Merk | B Bright |
| Spiegeldeur | Nee |
| Type deur | schuifdeur |
Afmetingen
| Breedte | 226 cm |
| Hoogte | 210 cm |
| Diepte | 62 cm |
| Breedte kastdelen | 114-114 |
| Maat | 226 x 210 x 62 cm |
Kenmerken
| Kleur | bruin |
| Kastverdeling per kastdeel | 1 legplank en 1 roede |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.