Is dit bed nét niet wat je zoekt? De Vipack Tipi Kinderkamer serie heeft nog meer unieke kinderbedden. Dus kijk vooral ook eens naar de rest van de Tipi serie.
Bedbank Tipi wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Deze bedbank blinkt uit in
- Uniek ‘dip in de pot verf’ effect
- Gemaakt van kwalitatief grenenhout
- Eenvoudig in elkaar te zetten
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1117888 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 29 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 98,2 x 206 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 158,2 cm |
| Hoogte | 158 cm |
Kenmerken
| Thema bed | huis |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | hout |
| Materiaal poten | hout |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtige doek |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Te gebruiken vanaf leeftijd | 3 |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.