Meer over het bed
Het kinderbed is langs drie zijden voorzien van een hekje dat dient als uitvalbeveiliging en in combinatie met kussens ook perfect kan worden gebruikt als gezellige zitbank. De bijhorende bedlade biedt een extra slaapplek voor logees of kan dienen als handige opbergruimte. Dankzij de wieltjes onder de bedlade is deze eenvoudig in en uit te schuiven.
Fritz kajuitbed met slaaplade wordt geleverd exclusief bedbodem en matras.
Dit kinderbed blinkt uit in:
- Minimalistisch kajuitbed van massief grenen
- Inclusief bedlade met wieltjes
- Hekje rondom drie zijden als uitvalbeveiliging
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243091 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 31 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 97,8 x 211,2 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 68 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | naturel |
| Materiaal | grenen |
| Type bed | Kajuitbed |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.