Daarnaast biedt de grijze opberglade onder het bed een handige oplossing voor het opbergen van speelgoed, beddengoed of andere spulletjes. Zo blijft de kinderkamer netjes en georganiseerd!
Dit peuterbed blinkt uit in:
- Ruimtebesparend ontwerp
- Extra hoge zijkanten voor optimale veiligheid
- Handige opberglade voor extra opbergruimte
Verzorging & Garantie
Je nieuwe peuterbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1224587 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 70 cm |
| Instaphoogte in cm | 25 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 76 x 144 cm |
| Lengte | 140 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 60 cm |
| Hoogte | 56 cm |
Kenmerken
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | massief grenen |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Overige | Inclusief bedlade |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.