Deze nachtkast blinkt uit in
- Altijd de laagste prijs
- Sfeervolle nachtkast
- Te combineren met Bed Quincy
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 626273 |
| Merk | Beter Bed Basic |
Afmetingen
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Diepte | 48 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | open |
| Kleur | zwart |
Materiaal
| Materiaal | metaal |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.