Meer over dit kinderbed
Het kinderbed is langs drie zijden voorzien van een hekje dat dient als uitvalbeveiliging en tegelijkertijd ideaal is als gezellige zitbank. Maak het geheel extra sfeervol met kleurrijke kussens, zachte dekentjes en een lichtslinger.
Het bijpassende gordijn met vlindermotief vormt de perfecte aanvulling en maakt dit huisbed helemaal af.
Dallas huisbed met textiel wordt geleverd exclusief bedbodem en matras.
Dit kinderbed blinkt uit in:
- Speels huisbed van massieve den
- Hekje rondom drie zijden als uitvalbeveiliging
- Inclusief gordijn met vlindermotief
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243095 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 29 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 97 x 210 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 170 cm |
| Maximale hoogte matras | 10 |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | naturel |
| Materiaal | grenen |
| Type bed | Kajuitbed |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.