Original Metalen Bed wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras(sen).
Dit bed blinkt uit in
- Robuust bed met lattenbodem
- Minimalistisch design
- Industriële uitstraling
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief matras(sen). Hierdoor kun je zelf een matras uitkiezen dat perfect past bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1171121 |
| Merk | Emma |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 25 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 25 cm |
| Hoogte | 25 cm |
Kenmerken
| Kleur | zwart |
| Materiaal | metaal |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Stijl | industrieel |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
Poten
| Materiaal poten | metaal |
| Kleur poten | Zwart |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 10 jaar garantie volgens Emma voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.