Er zijn nog veel meer nette slaapkamermeubels in dezelfde stijl van deze Jesse Tienerkamer serie. Dus kijk gerust eens naar de rest van de Jesse serie.
Dit bureau blinkt uit in
- Kwalitatief bureau
- Groot werkblad met hangend ladeblok
- Te combineren met andere Jesse meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bureau wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bureau, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 422968 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 125 cm |
| Lengte | 54 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Diepte | 58 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 2 laden |
| Kleur | wit/donkergrijs |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.