De ruige houten look van dit meubel is ook terug te vinden bij de rest van de Pep Kinderkamer serie. Dus kijk ook vooral eens bij de rest van de Pep meubelen.
Deze kinderslaapkameraccessoire blinkt uit in
- 2 extra legplanken
- Creƫert extra opbergruimte
- Speciaal voor Kast Pep
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 430431 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 79 cm |
| Lengte | 52 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Diepte | 52 cm |
Kenmerken
| Kleur | authentiek eiken |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.