De speelse combinatie van het donkere hout met de glanzende, antracietkleurige deuren is gemaakt van gerecycled materiaal. Daardoor kies je ook nog eens voor een milieuvriendelijke kast.
Deze garderobekast blinkt uit in
- Tijdloos, klassiek design: eindeloos actueel
- Veel opbergmogelijkheid
- Gerecycled materiaal dus milieuvriendelijk
Verzorging & Garantie
Je nieuwe garderobekast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de garderobekast, vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1199140 |
| Merk | B Bright |
| Spiegeldeur | Nee |
| Type deur | schuifdeur |
Afmetingen
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 223 cm |
| Diepte | 60 cm |
| Breedte kastdelen | 125-125 |
| Maat | 250 x 223 x 60 cm |
Kenmerken
| Kleur | nocce brera/grey |
| Kastverdeling per kastdeel | 1 legplank en 1 roede |
Materiaal
| Materiaal | gerecycled melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gerecycled materiaal |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidsdefinitie | Gerecycled materiaal |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.