Meer over dit kinderbed
Het stevige metalen frame en de geschroefde bedzijden van 15 cm garanderen duurzaamheid en stabiliteit. De lattenbodem wordt standaard meegeleverd en vormt een solide basis voor een goede nachtrust. Het bijpassende nachtkastje beschikt aan de binnenzijde over twee legplanken, ideaal voor het overzichtelijk opbergen van persoonlijke spullen.
Dit kinderbed blinkt uit in:
- Industrieel metalen bed met matgelakte afwerking
- Inclusief lattenbodem voor optimaal slaapcomfort
- Set met bijpassend nachtkastje met 2 legplanken
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243106 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 40.6 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 96,5 x 208 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 82 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | white |
| Materiaal | metaal |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.