Het Fritz bed is gemaakt van FSC gecertificeerd grenenhout en afgewerkt met whitewash lak.
LET OP: De whitewash kan iets witter lijken in het echt dan op de productfoto’s.
Kajuitbed Fritz met laden wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Dit kinderbed blinkt uit in
- Multi inzetbaar
- Met 3 brede laden
- Te combineren met Slaaplade Fritz
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1117958 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 45 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 98 x 211,5 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 85,5 cm |
| Hoogte | 85,5 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | bruin |
| Materiaal | grenen |
| Materiaal poten | hout |
| Type bed | Kajuitbed |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.