Het nette en moderne design van dit meubel is ook terug te vinden in de rest van de Woody Slaapkamer serie. Dus kijk ook eens naar de rest van de Woody meubelen.
Dit slaapkameraccessoire blinkt uit in
- Makkelijk te (de)monteren
- Perfecte toevoeging aan Bureau Woody
- Te combineren met andere Woody meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe slaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 391697 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 64 cm |
| Lengte | 64 cm |
| Hoogte | 21 cm |
| Diepte | 30 cm |
Kenmerken
| Kleur | acacia |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.