Opklapbed Albero wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras. Alleen matrassen met een maximale hoogte van 20 cm passen in dit opklapbed.
Dit bed blinkt uit in
- Ruimtebesparend bed
- Inclusief lattenbodem met verende latten
- Te combineren met andere Albero meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe opklapbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het opklapbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 691760 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 45 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 212 x 40 cm |
| Hoogte | 115,5 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit |
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |









































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.