De stoere (eiken)houten uitstraling van dit meubel is ook terug te vinden bij de rest van de Pep Kinderkamer serie. Dus kijk ook eens naar de andere Pep meubelen.
Dit kinderslaapkameraccessoire blinkt uit in
- Past perfect onder Bed Pep
- Extra opbergruimte
- Te combineren met andere Pep meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 387587 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 98 cm |
| Hoogte | 22 cm |
| Diepte | 83 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 2 laden |
| Kleur | donkergrijs |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.